O nas

Biuro FANTUR działa nieprzerwanie od 1998 roku, posiadamy więc 20 letnie doświadczenie na rynku usług turystycznych.

Jako biuro agencyjne wpółpracujemy z wiodącymi organizatorami takimi jak: Itaka, Rainbow,  Grecos, Der Tour, Meiers Weltreisen, ADAC, Logostour, Marco Polo, Lekier, Almatur, Mouzenidis Travel, Wezyr, Exim Tours. Jesteśmy również organizatorem – tworzymy wyjazdy „szyte na miarę”. Klientom korporacyjnym oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę podróży służbowych i wyjazdów firmowych typu incentive. Jesteśmy akredytowanym agentem IATA (International Air Transport Association) – oferujemy sprzedaż biletów lotniczych linii tradycyjnych oraz nisko-kosztowych. Doradzamy i pośredniczymy w uzyskaniu wiz, w wynajmie samochodów, sprzedajemy także indywidualne ubezpieczenia turystyczne.

Naszą misją jest osiągnięcie najwyższej jakości w obsłudze Klientów. Zawsze dokładnie analizujemy ich potrzeby. Uczciwie i rzetelnie doradzamy w wyborze, w oparciu o dobry jakościowo produkt. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa podróż na miarę oczekiwań – bez kompromisów.

Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z Klientami, więc wartości etyczne są u nas na pierwszym miejscu. Liczne nagrody i wyróżnienia, jakie do tej pory otrzymaliśmy od naszych partnerów handlowych utwierdzają nas w przekonaniu, że to dobra droga.

Wspólnie dzielimy pasję podróżowania i poznawania świata a swoim entuzjazmem staramy się zarazić każdego Klienta, który przekroczy próg naszego biura. W myśl słów Ryszarda Kapuścińskiego: „Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej…”

Cenimy sobie bezpośredni kontakt z Klientem i serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, która mieści się w Pasażu Rondo przy ulicy Zamenhofa 133 (obok Selgros). Jednak w dobie internetu jesteśmy w stanie obsłużyć Klientów nie tylko z całej Polski, ale i z zagranicy. Oprócz kontaktu mailowego, czy telefonicznego można do nas dotrzeć również poprzez Facebook.

Zaufajcie Państwo naszemu doświadczeniu. Wybierając FANTUR zyskują Państwo pewność, że ktoś czuwa na każdym etapie podróży. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w sytuacjach kryzysowych. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku i kompetencjom nie boimy się przejąć odpowiedzialności i jesteśmy spokojni o końcową satysfakcję Klienta.

NASZ ZESPÓŁ

  Lotnictwo

Donata Sołtysiak

kasjer lotniczy od ponad 20 lat. Wykorzystuje swoje kompetencje w wyszukaniu najdogodniejszych połączeń lotniczych na całym świecie. Zawsze wyszuka najlepszą taryfę, połączy najlepsze linie lotnicze i umożliwi optymalny czas podróży. Profesjonalistka – klienci to doceniają.

lotnictwo@fantur.pl

Krzysztof Krupowicz

współwłaściciel biura, całe życie zawodowe związany z lotnictwem pasażerskim. Swoją przygodę z lotnictwem zaczynał w liniach LOT, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie. Również prywatnie miłośnik lotnictwa i podróży. Fan sportu, zwłaszcza kolarstwa oraz sportów zimowych.

krzysztof.krupowicz@fantur.pl

  Turystyka

Danuta Cyrska

koneserka dobrego, ciekawego wypoczynku, której udało się połączyć wykształcenie turystyczne z pracą zawodową i z zainteresowaniami. Od 22 lat prowadzi własne biuro podróży wyznając zasadę, że życzenia i zadowolenie Klienta są najważniejsze. Dzięki licznym podróżom w najdalsze zakątki świata potrafi zainspirować każdego.

danuta.cyrska@fantur.pl

Marzena Paluch

łączy ponad 26 letnie doświadczenie z niebywałą umiejętnością wsłuchiwania się w potrzeby Klienta. Cierpliwie dopracowuje ofertę, póki nie nabierze pewności, że najlepszy wariant podróży został zarezerwowany.

fantur@fantur.pl